Over Ons

Kemna Casting werd rond 1970 opgericht door Hans Kemna met als oorsprong zijn tomeloze liefde voor acteurs.

 

Hans begon weliswaar met het casten van de films van Paul Verhoeven, maar deed zijn werk altijd vanuit het theater. Acteurs dáár zien, een boog zien maken, spanning op zien bouwen en publiek zien verleiden is nog steeds het uitgangspunt bij onze werkzaamheden. Ruim 45 jaar later bestaat Kemna Casting uit een aantal verschillende castingdirectors die zij aan zij werken, ondersteund door assistenten.

 

Kemna Casting doet de casting voor films (van korte films tot speelfilms), televisieseries (van miniseries tot langlopende dagelijkse series), theaterproducties (van monologen op de vlakke vloer tot theaterspektakels), commercials en bedrijfsfilms. Maar ook kunstprojecten en soms zelfs fotografie.

 

 

Medewerkers
Janusz
Gosschalk

rob@kemna.nl
Betty
Post

betty@kemnacasting.nl
Marc
van Bree

marc@kemnacasting.nl
Job
Castelijn

jobcastelijn@kemnacasting.nl
Leonie
Luttik

leonie@kemnacasting.nl
Fay
Muller

fay@kemnacasting.nl
Houdijn
Beekhuis

houdijn@kemnacasting.nl
Ilse
de Weerd

ilse@kemnacasting.nl
Roos
Wijngaard

roos@kemnacasting.nl
Bram
Willems

bram@kemna.nl
Shanti
Besseling

shanti@kemnacasting.nl
Shira
Halevi

shira@kemnacasting.nl
Wies
Daamen

wies@kemnacasting.nl
Mischa
Kemna

mischa@kemna.nl
Marlies
Kamper

marlies@kemnacasting.nl
Babette
Strutin

babette@kemnacasting.nl
Steve
van Velzen

steve@kemna.nl
Anwar
Aaziz

anwar@kemnacasting.nl
Frankie
Lomboy

frankie@kemnacasting.nl